Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


EpayCode Para Yatırma

EpayCode Para Yatırma

Forvetbet`in para yatırma yöntemlerine bir yenisi daha ekledi. EpayCode ödeme sistemi sayesinde Forvetbet hesabınıza hızlı ve güvenli bir şekilde para aktarabileceksiniz. Aşağıdaki bilgileri takip ederek ePayCode ile Forvetbet hesabınıza nasıl kolay bir şekilde para yatırabileceğinizi görebilirsiniz:

1) www.yasalkart.com adresine gidiniz.2) Açılan sayfada ePayCode sekmesine tıklayınız.3) İstediğiniz tutarda alım talebi gerçekleştiriniz. Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda Canlı Destekten yardım alabilirsiniz.4)ePayCode unuzu aldıktan sonra www.card-xe.com sitesine gidiniz.5) Çıkan ekranda kodunuzu, kodun değeri (orn:10) ve yanda bulunan güvenlik doğrulama kodunu girerek, Forvetbet logosunun altında bulunan `değiştir` butonuna basınız.6) Çıkan ekranda `onayla` butonuna tıklayarak işleminizi onaylayınız.7) İşlem onaylandıktan sonraki çıkan ekran Forvetbet sitesinde para yatırmak için özel olarak üretilmiş kodunuzu ve bu kodun değerini göreceksiniz. Bu kod ile artık Forvetbet hesabınıza para yatırabilirsiniz.8) ePayCode unuzu aldıktan sonra www.forvetbet800.com adresine gidiniz ve bu sitede. para yatırma seçeneklerinden ePayCode u seçiniz. Tutarı ve voucher kodunu girdikten sonra Para Yatırma butonuna tıklayarak işlemi onaylayınız.9) Kodu ve tutarı doğru girdikten sonra işlemi onayladığınızda para Forvetbet bakiyenize aktarılacaktır.