Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Forvetbet EcoCard Para Çekme

Forvetbet EcoCard Para Çekme işlemi uygulaması ve neticelendirmesi çok kolay bir işlemdir. Öncelikle bir Ecopayz hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Ecopayz hesabına nasıl sahip olunur konusunda detaylı bilgilendirmeyi bu adresten bulabilirsiniz. EcoCard Nasıl Alınır?

– EcoCard hesabına para çekmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız.
– Ardından, sağ üst köşede bulunan klasik Fovetbet menüsünden hesabım sekmesi altından hesap özeti seçeneğini tıklamalısınız.
– Ardından karşınıza ödeme seçenekleri menüsü çıkacak ve siz burada EcoCard’ın karşısındaki para çekme butonuna basacaksınız.
– Bundan sonrası ise işin en kolay kısmı. Hatta, tüm bahis siteleri içerisinde bu ödeme işlemini Forvetbet kadar kolaylaştıran bir firma daha yoktur.
– Burada yapacağınız işlem; sadece çekmek istediğiniz tutarı ve Ecocard hesap numarasını yazmaktır.
– Ödemeniz, 24 saati bulmadan hesabınıza geçmiş olacaktır.

EcoCard güvenilir midir?

EcoCard, güncel ödeme yöntemleri arasında en güvenilir yöntemdir. EcoCard’a çekmiş olacağınız tutarı isterseniz banka hesabınıza transfer ettirebilir, isterseniz de EcoCard Atm kartınız ile atm’lerden belirli komisyon oranlarıyla kolayca çekebilirsiniz.