Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Forvetbet ilk para yatırma bonus kuralları

Forvetbet, para yatırma ve çekme bakımından kullanıcılara sunduğu geniş seçeneklerin yanısıra, para yatırma yöntemlerine getirdiği harika bonus ve promosyon kampanyaları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Forvetbet’te bilindiği üzere geçerli olan halihazırdaki aktif yöntemler Ukash, Banka havalesi, kredi kartı, e cüzdan platformları (Neteller ve Ecocard) aynı zamanda cep banktır. Forvetbet kullanıcılarına sunulmuş bu yöntemler ile anında istediğiniz anda para çekip yatırabilme şansına sahipsiniz.

Bu yazımızda Forvetbet bonuslarından en bilineni olan ilk para yatırma bonusundan bahsedelim. İlk para yatırma bonusu, birçok anlamda farklılık sunan ve Forvetbet’e ilk girişinizde, yatıracağınız ilk para sonrası hesabınıza tam % 100 bonus uygulanmaktadır.

Forvetbet ilk para yatırma bonusu alt sınırı nedir?

Forvetbet kullanıcılarının hemen hemen tümünü kapsayan ilk para yatırma bonusu, minimum 1 dolarlık para yatırmalar için geçerlidir. İlk para yatırma bonusuna başvurmanız durumunda bonus miktarınıza yansımaktadır ancak bilinmeyen bir nokta şu ki, çekilebilir tutar o değildir. Çekilebilir tutar bonusu kurallara göre hesabınıza geçirirseniz aktif olur.

Forvetbet ilk para yatırma bonusu üst sınırı nedir?

Forvetbet’e girişinizde, “bir kerede yatırılmak şartı” ile bonusun üst sınırı 250 dolar olarak belirlenmiştir. 250 doların üstündeki para yatırma işlemlerindeki bonus uygulaması yine bu miktar üzerinden değerlendirilir ve % 100 olarak Forvetbet hesap bakiyenize yansıtılır.