Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


FORVETBET ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL ÖZEL BONUSU

Forvetbet % 100 Şampiyonlar Ligi Yarı Final Özel Bonusuyla hem paranızı hem de Şampiyonlar Ligi heyecanını kat be kat arttırıyor!

Kural ve Şartlar

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNAL ÖZEL BONUSU

1- Bu promosyondan tüm Forvetbet müşterileri yararlanabilirler.

2- Bu promosyondan 22-23 Nisan 2014 tarihlerinde Şampiyonlar Ligi maçlarından oluşan kupon üzerinden yararlanabilirsiniz.

3- Promosyondan yararlanabilmek için yukarıda belirtilen tarihlerde hesabınıza 100TL ve üzerinde para yatırmanız gerekmektedir.

4- TÜM PARA YATIRMA yöntemleri geçerlidir.

5- Promosyondan yararlanabilmek için en az 100TL lik kupon yapmalısınız. Yaptığınız kupon bedelinin %100`ü bonus olarak kazanılır. (maksimum 100TL)

6- Bu promosyondan yararlanmak için oluşturulacak kupondaki bahis oranı en az 1.80 olmalıdır. (Oynanacak maç Şampiyonlar Ligi karşılaşması olmalıdır.) Belirtilen şartları sağladığınız kupona eğer isterseniz dilediğiniz kadar maç ekleyebilirsiniz.

7- Bu bonusa hak kazanabilmek için para yatırma, kupon ve bonus talebi aynı gün içinde yapılmalıdır.

8- CANLI BAHİSLER BONUS ÇEVİRMESİNE DAHİLDİR!

9- Kuponunuzda bulunan karşılasmanın herhangi bir nedenden dolayı ertelenmesi durumunda (24 saat içinde oynanmazsa) bonus talebiniz geçersiz sayılır.

10- Bu promosyondan maksimum 100TL bonus kazanırsınız.