Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Forvetbet Yeni oyunu WishMaster

650op

The Wish master ile bütün dilekleriniz gerçek oluyor!

The wish master oyunu ile büyülü bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Lambadan çıkan cin ile sizde sürpriz ödüller kazanabilir, anında 10 free spin kazanma şansına erişebilirsiniz. The wish master oyunumuz ile heyecan hiçbir zaman için bitmiyor. Etkileyici grafikleri ve ses efektleri ile The Wish master size müthiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Hemen yeni oyunumuz olan The Wish Master`ı oynayın, siz de kazanın!

The Wish Master, 2014 yılında sunumu yapılan oldukça yüksek ödeme oranlarına, muhteşem grafiklere ve oyun içi reflekse göre düzenlenen ses efektleri ile oldukça dikkat çekici 5 sütundan ve 20 çizgiden oluşan bir slot oyunudur. Net Entertainmen ttarafından hazırlanan oyun aynı zamanda slot oyunlarının ne denli geliştiğini de gözler önüne sermesi açısından farklı bir özellik taşıyor. Farklı bonus özellikleri bulunan oyun da her ne kadar scatter ve bonus sembolleri yer almıyor gibi gözükse de parşömen simgesi size farklı farklı bonus çevrimlerinin kapısını açarak yüksek kazanç elde etme olasılığı tanıyor. Belki de tüm hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir sloganı ile öne çıkan oyun ile, sihirli lamba sayesinde yüksek kazanç dileğinizi yerine getirebilirsiniz.

900.000 jetona kadar ikramiye kazanabileceğiniz oyun içerisinde yapacağınız her çevrim de yakalayacağınız parşömen simgesi oyunun sol tarafında bulunan 3 yuvarlak boşluktan birine yerleşerek, sihirli lambadan çıkan cin karakterinin rastgele olarak verdiği bonus oyunlarını tetikler ve 10 adet çevrim hakkı tanır. Bonus çevrimleri devam ederken yakalayacağınız her yeni parşömen diğer boş kutucukları doldurur ve ekstra bonus özellikleri açar, ayrıca 5 yeni bonus spin kazanırsınız.

Oyun Önizlemesi

Scatter semboli ile kazanabileceğiniz bonus özellikleri ise şu şekilde ;

1) Extra Wild

Bu özellik, her çevrim için belirli sembolleri wild sembolüne dönüştürür

2) Wild Reel

Bu özellik, 5 sütundan birini rastgele olarak tamamen wild sembolüne dönüştürerek bonus çevrimleri bitene kadar bu şekilde kilitler.

3) Expanding Wild

Bu özellik, wild sembolü yakaladığınız her sütunu tamamen wild sembolüne çevirir. Bu konuda herhangi bir sınır yoktur, tüm sütunlar içerisinde wild sembolü yakalamanız durumunda maksimum kazanç olan 900.000 jeton kazanabilirsiniz.

4) Multiplier

Mavi ile betimlenen bu özellik ile yapacağınız her çevrim de yakalayacağınız kazançlar 2 veya 3 ile çarpılır.

The Wish Master Slot Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oldukça pratik olarak tasarlanan oyunu oynaması oldukça kolaydır. Giriş ekranını geçtikten sonra açılan oyun içerisinde sol taraftan bahis seviyesini 1 ila 10 arasında belirledikten sonra sağ tarafta bulunan jeton değerini ayarlamanız ve ardından orta kısımda bulunan yeşil renkli yuvarlak çevrim butonuna basmanız oyunu başlatacaktır. Dilerseniz gelişmiş ayarlar menüsünden oyunun grafik ve ses ayarlarını yapabilir veya otomatik oyun özelliğini başlatabilirsiniz.