Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Forvetbet’ten Yeni Oyun Tam tamına £5000 kazan

AVALON 2 KAZANDIRIYOR!

 

Muhteşem bir slot muhteşem bir ödül. Tam tamına £5000!

Bu büyük ödüle kavuşmak için yapmanız gereken Avalon 2’nin eğlenceli dünyasında şansınızı denemek.

 

Nasıl kazanırsınız? 

5 Wild  yatay olarak aynı düzlemde  biraraya gelmeli ve Lady of lakes  Wild’İ kesecek şekilde  büyük olarak belirmelidir.

***Kazandığınız takdirde Kural ve Şartlar’da anlatıldığı şekilde  ekran görüntüsü almalı ve Forvetbet’e göndermelisiniz.

 

Avalon II Promosyonu  Kural ve Şartlar

 

1.  “Avalon II Promotion” promosyonu tüm  Microgaming and Quickfire operatörlerinin  oyuncularına açıktır.

 

2.Yarışma sonucu sadece 1 ödül verilecektir. Talihli, Forvetbet oyuncusu ya da Microgaming ve Quickfire’in hizmet verdiği diğer operatör siteleri oyuncularından biri olabilir.

 

3.Bu promosyon 17 Mart 2014 tarihinde başlayacak olup, ödül kazanılana kadar devam edecektir.

 

4. Eğer büyük ödülü kazanırsanız hemen ekran görüntüsü almalı ve bu ekran görüntüsünü [email protected]  adresine göndermelisiniz. Aldığınız ekran görüntüsünde tarih ve saat açıkça görülebilir olmalıdır. Gönderdiğiniz ekran görüntüsü geçerli bulunduğu takdirde Forvetbet sizinle 7 iş günü ardından iletişime geçecektir.

 

5.Bu yarışmaya katılarak isim ve diğer detaylarınızın ayrıca izin istenmeksizin Microgaming ya da Forvetbet tarafından tanıtım amacıyla kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

 

6. Avalon 2’yi oynamanın ve bahis yapmanın yasal sorumluluğu tamamen oyuncuya aittir.

 

7. Microgaming, Avolon 2 promosyonunun kural ve şartlarını ve katılımcılara sunulan ödülü değiştirme ve kazananı belirleme hakkını saklı tutar.

 

8. Bu kural ve şartlar, Forvetbet’in kural ve şartlarına ek olarak değerlendirilmelidir. Forvetbet kural ve şartları hiç bir şekilde bu kurallar referans gösterilerek geçersiz kabul edilemez.