Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Her Gün Süper Bonusu (Yenilendi)

Kural ve Şartlar

1- Bu promosyondan tüm Forvetbet müşterileri yararlanabilirler.

2- Bu Promosyondan HAFTANIN HER GÜNÜ  yaralanabilirsiniz. Günde sadece 1 defa yararlanılabilinir.

3- Promosyondan yararlanabilmek için hesabınıza 200 TL ve üzerinde para yatırmanız gerekmektedir. TÜM PARA YATIRMA yöntemleri geçerlidir.

4- Promosyondan yararlanabilmek için minimum 100 TL`l’k kupon yapmalısınız. Kupondaki karşılaşmaların tamamının 1.50 ve üzerinde olması gereklidir.

Yaptığınız Kupondaki toplam maç adedine gore aşağıda belirtilen oranlarda bonus kazanırsınız.

  • 2 maçtan oluşan kombine kuponlar için 15 TL (Eğer Kupon Sitemizin Mobil Versiyonu ile oluşturulursa alacağınız bonus miktarına 10 TL`lik bir özel ekleme yapılacaktır.)
  • 3 maçtan oluşan kombine kuponlar için 40 TL (Eğer Kupon Sitemizin Mobil Versiyonu ile oluşturulursa alacağınız bonus miktarına 10 TL`lik bir özel ekleme yapılacaktır.)
  • 4 maçtan oluşan kombine kuponlar için 75 TL(Eğer Kupon Sitemizin Mobil Versiyonu ile oluşturulursa alacağınız bonus miktarına 10 TL`lik bir özel ekleme yapılacaktır.)
  • 5 veya daha fazla maçtan oluşan kombine kuponlar için ise 100TL (Eğer Kupon Sitemizin Mobil Versiyonu ile oluşturulursa alacağınız bonus miktarına 10 TL`lik bir özel ekleme yapılacaktır.)

 

5- Oluşturacağınız kombine kuponlar sadece maç öncesi bahisleri içermelidir. Yukarıda belirtilen günlerde oynanan tüm spor karşılaşmaları oluşturacağınız kuponlara konabilir.

6-Bu promosyondan günlük maksimum 100TL bonus olarak kazanırsınız.Mobil versiyondan yapılan kuponlarda ise maksimum bonus kazancı 110 TL olacaktır.

7- Kuponunuzda bulunan karşılaşmalardan birinin her hangi bir nedenden dolayı ertelenmesi durumunda bonus hakkınız devam eder fakat 2 veya daha fazla sayıda karşılaşmanın ertelenmesi durumunda (24 saat içinde oynanmazsa) talebiniz geçersiz sayılır.

8- Bu bonusa hak kazanabilmek için para yatırma, kupon ve bonus talebi aynı gün içinde yapılmalıdır

9- CANLI BAHİSLER BONUS ÇEVİRMESİNE DAHİLDİR.