Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Önemli Uyarı

dikkat2

 

 

Forvetbet hesabınızın güvenliği açısından telefon yada e-mail yolu ile kesinlikle kullanmakta olduğunuz şifrenizi talep etmemektedir, lütfen hesap güvenliğiniz açısından şifrenizi kimse ile paylaşmayınız, kesinlikle yazılı olarak saklamayınız, kartınızın üzerine yazmayınız ya da herhangi bir yere kaydetmeyiniz.

Sadece yukarıdaki adreslerimiz dışında hiçbir adrese girmeyiniz.

 

Aksi tarafımızdan belirtilmediği sürece bu adresler dışındaki hiçbir siteyle kullanıcı bilgilerinizi kesinlikle paylaşmamanız önemle rica olunur.

Alınması Gereken Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

  • Forvetbet`e, Google gibi arama motorlarina “forvetbet” yazarak siteye erisim sagliyorsaniz, girdiginiz sitenin www.forvetbet724.com internet adresi olduğundan emin olunuz.
  • Size gönderilen e-posta’nın kimden geldiğinden ve doğruluğundan mutlaka emin olunuz. Gönderen kişiyi tanımadığınız maillerdeki linkleri tıklamayınız veya gönderilen dosyaları açmayınız.
  • Gelen e-posta’nın kimden geldiğinden emin değilseniz dikkate almayınız. Unutmayın hiç bir kurum veya kuruluş mail yoluyla sizden kişisel bilgilerinizi istemez.

*Eğer sahte olduğunu düşündüğünüz paravan siteleri  farkederseniz lütfen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.