Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Para Çekme Yöntemleri

Para Çekme Yöntemleri

 

  • Banka Havalesi: Forvebet’te kullanılan en popüler yöntemlerden olan banka havalesi ile para çekme işleminizin size ulaşma süresi ortalama olarak 1-2 gün.  Forvebet banka havalesi ile para çekme işlemine herhangi bir üst limit uygulamamaktadır.
  • Speedcard: Forvebet speedcard ile para çekme, speedcard’ın Türkiye’den Forvebet’ e para yatırma işlemlerini kabul etmemeye başlamasıyla popülerliğini yitirmiş bir yöntemdir. Forvebet’denSpeedcard ile yapacağınız para çekme işlemleri 1 gün sürmektedir. Günlük para çekme limiti speedcard’ın belirlemiş olduğu 10bin TL’dir. Günlük para çekme limitinizi artırmak için speedcard’ın istediği belgeleri göndermeniz gerekmektedir.
  • Ecocard: Speedcard’ın Türkiye’den çekilmesiyle popülerlik kazanan Ecocard, Forvebet para çekme yöntemleri arasında özellikle son bir buçuk yılda popülerlik kazanan bir yöntemdir. Ecocard ile Forvebet sitesinden yapacağınız para çekme işlemleri ortalama 1 gün sürmektedir. Günlük para çekme limiti 10bin EUR’dur, limitinizin yükselmesi için evraklarınızı göndermeniz gerekmektedir.
  • Neteller: Neteller uzun süre, Türkiye’yi kara listede tutan ve işlem yaptırmayan bir para çekme metodu olmuştu. Fakat yaklaşık 1 yıldan çok az daha kısa bir süre önce Forvebet para çekme seçenekleri arasına girmiştir.  Forvebet’de Neteller para çekme süresi ortalama olarak 1 gündür. Neteller ile para çekme limiti hesabınızın belgelerinizle onaylı olup olmamasına göre değişmektedir. Onaysız hesaplardan para çekme işlemi gerçekleştiremezken, en basit onaylı hesaptan günde 30bin TL’ye kadar sorunsuz olarak para çekilebilmektedir.
  • Ukash: Forvebet para çekme yöntemleri arasında bir diğer popüler yöntem de ukash para çekme yöntemidir. Forvebet’den ukash işe para çekebilirsiniz. İşlem başına maksimum 250 EUR, günlük maksimum 750 EUR’dan fazla para çekme işlemi yapılamamaktadır. Para çekme süresi ortalama olarak 1 gün sürmektedir.