Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Forvetbet Haftasonu Süper Bonusu

SÜPER HAFTASONU BONUSU

Kural ve Şartlar

1- Bu promosyondan tüm Forvetbet müşterileri yararlanabilirler.

2- Bu Promosyondan Cumartesi ve Pazar günleri yararlanabilirsiniz. Günde sadece 1 defa yararlanılabilinir. Hem Cumartesi hem de Pazar günleri ayrı ayrı yatırım yaparak iki gün de bu bonustan yararlanabilirsiniz.

3- Promosyondan yararlanabilmek için hesabınıza 200 TL ve üzerinde para yatırmanız gerekmektedir. TÜM PARA YATIRMA yöntemleri geçerlidir.

4- Promosyondan yararlanabilmek için 100 TL`lik kupon yapmalısınız. Kupondaki karşılaşmaların tamamının 1.50 ve üzerinde olması gereklidir.

Yaptığınız Kupondaki toplam maç adedine gore aşağıda belirtilen oranlarda bonus kazanırsınız.

  • 2 maçtan oluşan 100TL’lik kombine kuponlar için %15
  • 3 maçtan oluşan 100TL’lik kombine kuponlar için %40
  • 4 maçtan oluşan 100TL’lik kombine kuponlar için %75
  • 5 veya daha fazla maçtan oluşan 100TL’lik kombine kuponlar için ise %100 

5- Oluşturacağınız kombine kuponlar sadece maç öncesi bahisleri içermelidir. Yukarıda belirtilen günlerde oynanan tüm spor karşılaşmaları oluşturacağınız kuponlara konabilir.

6-Bu promosyondan günlük maksimum 100TL bonus olarak kazanırsınız.

7- Kuponunuzda bulunan karşılaşmalardan birinin her hangi bir nedenden dolayı ertelenmesi durumunda bonus hakkınız devam eder fakat 2 veya daha fazla sayıda karşılaşmanın ertelenmesi durumunda (24 saat içinde oynanmazsa) talebiniz geçersiz sayılır.

8- Bu bonusa hak kazanabilmek için para yatırma, kupon ve bonus talebi aynı gün içinde yapılmalıdır

Forvetbet`in sunmuş olduğu tüm bonus hizmetleri Genel Bonus Kural ve Şartlarına altında değerlendirilir. Genel Bonus Kural ve Şartlarını görmek için lütfen buraya tıklayınız