Forvetbet mobil girişte problem yaşıyorsanız forvetbet giriş adresini güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Forvetbet.com Güncel Adresi forvetbet571.com olarak güncellenmiştir!


Asagidaki Butona Tiklayarak Forvetbet'e giris yapbilirsiniz


Tum Yontemler Gecerli Bonus

AVRUPA LİGİ ve ŞAMPİYONLAR LİGİ KOMBİNE BONUSU

Forvetbet siz degerli uyelerine bir kolaylik daha artik tum para yatirma yontemleri gecerli olan AVRUPA LİGİ ve ŞAMPİYONLAR LİGİ KOMBİNE BONUSU

Avrupa ve Sampiyonlar Ligi Kombine Bonusu

Kural ve Şartlar

  1. Bu promosyondan tüm Forvetbet müşterileri yararlanabilirler.
  2. Bu Promosyondan Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi karşılaşmalarının olduğu her hafta Salı , Çarşamba ve Perşembe günleri, günde 1 defa yararlanılabilir. Şartları sağladığınız takdirde belirtilen 3 gün de ayrı ayrı bonus alabilirsiniz..
  3. Promosyondan yararlanabilmek için belirtilen günlerde hesabınıza 100 TL ve üzerinde Forvetbetin birbirinden farkili kolay para yatirma yontemlerinden yararlanabilirsiniz.
  4. Promosyondan yararlanabilmek için en az 50 TL lik kombine kupon yapmalısınız. Oluşturduğunuz kupon bedelinin %100`ü oranında bonus hakkına sahip olursunuz.(Günlük maksimum bonus miktarı 100 TL`dir)
  5. Bu promosyondan yararlanmak için olusturulacak kombine kuponlar, oranları en az 1.50 olmak koşuluyla 4 karşılaşmayı içermelidir.(Oynanacak maçlar Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi karşılaşmaları olmalıdır.)
  6. Bu bonusa hak kazanabilmek için para yatırma, kupon ve bonus talebi aynı gün içinde yapılmalıdır
  7. Kombine oluşturacağınız 4 maçın içerisinde CANLI BAHIS VE MAÇ ÖNCESİ BAHİSLER BULUNABİLİR.
  8. Kuponunuzda bulunan karşılasmalardan birinin herhangi bir nedenden dolayı ertelenmesi durumunda bonus hakkınız devam eder fakat 2 veya daha fazla sayıda karşılaşmanın ertelenmesi durumunda (24 saat içinde oynanmazsa) talebiniz geçersiz sayılır.